Hakkımızda

Createch

20 yıla yakın sektörel tecrübesini, Createch Yazılım Danışmanlık ve Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. kurumsal kimliği altında yapılandıran Createch, 2013 yılından bu yana yarattığı markalar ve çözümleyici ürünlerle güçlü bir şekilde yoluna devam etmektedir.

Createch, Crealog markasıyla tasarladığı ürünlerle, lojistik sektörüne yönelik, operasyonel ve bütüncül hizmet kalitesini artıracak, firmalara zaman ve kaynaklarını teknolojinin avantajlarını kullanarak daha efektif yönetmelerini sağlayacak özel yazılım ve AR-GE çözümleri sunmaktadır.

Crealog, teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek, lojistik sektöründeki talep ve ihtiyaçlara özel, yenilikçi, çevre dostu projeler geliştirmektedir.

Cretech, Tractech markasıyla da, lojistik sektöründeki güvenlik boşluklarını minimalize etmeyi, bu marka altında ürettiği ürünlerle güçlü ve pratik güvenlik çözümleri sunmayı ve insan faktörüne bağlı kaza oranlarını en aza indirmeyi hedeflemektedir.

Createch, lojistik sektöründeki tecrübesi ve birbirinden farklı yeteneklere sahip, gelişime açık, yaratıcı ve donanımlı ekibi ile dinamik bir şekilde AR-GE çalışmalarını sürdürmekte ve lojistik sektörü için kalıcı ve efektif çözümler aramaya devam etmektedir.

Değişimin baş döndüren bir hızla yaşandığı dünyamızda, verimli bir lojistik yönetimine duyulan ihtiyacın da aynı hızla hissedileceğinin farkında olan Createch, bu gelişim ve dönüşümün gerisine düşmemek için, yarına bugün adım at vizyonuyla hareket etmektedir.