ATS (Araç Takip Sistemi)

ATS (Araç Takip Sistemi)

Araç takibi hiç bu kadar profesyonel olmamıştı…

Araç takip sistemleri uzun bir süredir ülkemizde de kullanılmakta ve sayısal harita üzerinden araçların konumları gibi bilgiler çeşitli raporlarla birçok sistem tarafından servis edilmektedir.

Özellikle filo yönetimi söz konusu olduğunda, sayısal haritada aracın nerede olduğunu bilmek kadar ne iş yaptığı veya diğer operasyonel bilgilerinin ne olduğunun bilinmesi çok önem kazanmaktadır.

Tractech ATS kullandığınız yazılımları sayısal haritaya entegre ederek daha etkili ve verimli bir araç takip sistemi kullanmanızı sağlamaktadır.

Tractech ATS, araçtaki dijital takografa bağlanarak araç operatörünün dijital ehliyetine ulaşabilir ve aracı kimin kullandığıni tespit edebilmektedir. Araç operatörünün sürüş, dinlenme ve mola bilgilerini raporlamanızı sağlayabilmektedir. Ayrıca sayısal haritada seçtiğiniz bir aracın sipariş bilgilerini görebilmenizi ve araçları operasyonel statülere göre gruplaya bilmeniz mümkün kılmaktadır. Eğer araçta Tractech kamera var ise seçtiğiniz aracın kameralarına ekstra bir yazılım yüklemeden de aracınızı sayısal harita üzerinde canlı olarak izleyebilirsiniz.