Gelişmiş Mobil Kamera Sistemi

Gelişmiş Mobil Kamera Sistemi

Mutlak kontrol, bütüncül yönetim…

Standart çalışan mobil kamera sistemleri kapalı devre çalışması nedeniyle oldukça zor yönetilmektedir. Sistemdeki tüm kameraların sağlıklı bir şekilde çalışıp çalışmadığının sık sık kontrol edilmesi ve kayıt cihazının görüntüleri doğru bir şekilde kayıt ettiğinden emin olunması gerekmektedir. Bu tür sorunları ortadan kaldırılmayı hedefleyerek üretilen Tractech Kamera Sistemi, diğer destekleyici Tractech ürünleriyle entegre ve birbirini tamamlayıcı özelliktedir.

Tractech Kamera Sistemi, Tractech ATS, Tracteck OTS ve Tractech YTS sistemleri ile uyumlu ve entegre çalışabilmektedir. Tractech ATS kullanıcıları sayısal haritada araçlarını izlerken eş zamanlı olarak kamera görüntülerini de canlı izleyebilmektedirler. Tractech OTS ve Tractech YTS araca ekstra kamera bağlamadan mevcut kameralar üzerinde çalışabilmektedir.

Geliştirdiğimiz Gelişmiş Mobil Kamera Sisteminde kameralardan birinde görüntü kaybı var ise veya kayıt cihazı doğru bir şekilde kayıt yapmıyor ise ilgili kişilere araç plakası bilgisi ile birlikte anında bildirim yapılmakta ve bu sayede sistemin sürekli çalışır durumda olması otomatik olarak garanti altına alınmaktadır.

Güvenlik boşluklarının azaltılması ve operasyonel süreçlerin mutlak kontrol altında tutulması açısından güvenlik sistemleri, kamera veya alarm gibi uyarıcı önlemlerin kusursuz çalışır durumda olması gerekmektedir. Kullanılan sistemlerin birbirleriyle entegre, sorunsuz çalışması ve etkin bir şekilde uygulanması lojistikte bütüncül yönetim başarısını da beraberinde getirmektedir.