Watch Akıllı Saat Yönetim Sistemi

Watch Akıllı Saat Yönetim Sistemi

Giyilebilir güvenlik…

Hemen hemen her alanda giyilebilir teknolojilerin hayatımıza girmeye başlaması ile birlikte, AR-GE ekibimizde lojistik sektörü için fayda sağlayabilecek ve geliştirilmeye açık giyilebilir teknolojik ürünler üzerinde çalışmalara başlamış ve kısa sürede etkin sonuçlar elde etmiştir.

Tractech Watch ürünü araç operatörünün takacağı akıllı bir saattir, bu saat sayesinde acil durum mesajları veya operasyonel bilgiler sürücü tarafından kolaylıkla gönderilebilmektedir. Tractech Watch’ta bulunan nabız sensörü ile araç operatörünün nabız atışları Tractech ATS üzerinden canlı olarak izlenebilmektedir. Hali hazırda üzerinde çalışılan algoritmalar ile araç operatörünün aşırı heyecanlanma, kalp krizi, bayılma gibi insani refleks ve istem dışı durumlarını da tespit etmeye yönelik çalışmalarımızı olanca hızıyla devam ettirmekteyiz.

Createch olarak yarına bugün adım atmanın, yarının teknolojisini bugünden üretmekle başladığını iyi biliyor ve tüm vizyon, plan, hedef ve yatırımlarımızı bu doğrultuda yapılandırıyoruz.